Ideální bydlení - internetový server o bydlení

Ideální bydlení - internetový server o bydlení

Úvod

Byt a dům

Stavba

Zahrady

Insiprace

Finance

Ke stažení


Byt a dùm
 

Byt a dům
 

Stavba 
 

Zahrady 
 

Inspirace
 

Kancelář 
 

Finance 
 

Ke stažení 
• Archiv
 

Kontakt 
• Kontakty
 

Doporučujeme 
 Trendová umyvadla

Umyvadlo není pouhým předmětem denní potřeby. Kolikrát za den si myjeme ruce? Průzkumy říkají, že více než pětkrát. Vezmeme-li v úvahu potřeby tříčlenné rodiny, z umyvadla se rázem stává jeden z nejdůležitějších prvků vybavení obytného prostoru. Vedle praktického hlediska a jeho užitné funkce hraje bezpochyby velkou roli také jeho vzhled.

Plánujete nákup ohřívače vody? Pár dobrých rad se hodí

S jarem se budí nejen příroda, ale také naše chuť rekonstruovat a inovovat. Je čas na změnu - třeba na výměnu elektrického ohřívače vody. Jak vybrat ten správný a kam ho umístit?


Když je vaším snem koupelna, která má styl a osobité kouzlo

V dnešní době má pro nás koupelna mnohem větší význam, považujeme ji nejen za místo denní hygieny, ale především nám dává pocit soukromí a odpočinku. Relaxace je pro nás po náročném zápřahu v kolotoči všedních dní opravdu důležitá. Těžko se vám ale bude dobře odpočívat v koupelně, jež nevyhovuje vašim potřebám, jak po praktické, tak estetické stránce.

6 základních kritérií pro výběr vybavení koupelny

Cítíte se tak trochu ztraceni ve světě všech těch značek, designů a materiálů? Uznáváme, že zorientovat se v současné široké nabídce, může být paradoxně docela problém. Než začnete řešit konkrétní kroky v úpravě nebo vybavování vaší koupelny, měli byste se zamyslet nad následujícími body.


Toaletní papír zatím vyhrává boj o koupelny

Koupelny jsou vybaveny zařízeními, jako jsou vany rozmanitých tvarů a rozměrů, masážní sprchové kouty, dokonce i televizory. Přesto jeden tradiční prvek, bez kterého by se například v 18. století mnoho lidí těžko obešlo, často chybí - bidet.

Moderní trendy v koupelnách od specialisty Keramika Soukup

Úloha koupelen se změnila z místa pouhé očisty do místa, kde člověk nachází odpočinek, relaxaci a komfort. Důležitá je i snadnost údržby a bezpečnost pohybu. Tomu odpovídá i moderní vybavení koupelen. Koupelnám je čím dál více věnovaná pozornost jak samotných uživatelů, tak zároveň designérů. Trendy v koupelnách se mění.

Harko - koupelny a více

První koupelnové studio firmy Harko už brzo oslaví desetiletí. A protože stavby i rekonstrukce koupelen patří ke standardním službám společnosti, bylo jen otázku času, kdy otevře i druhé místo s velkým výběrem kompletního sortimentu keramiky, van, baterií, sprchových koutů, nábytku a obkladů.
<<   Předchozí  Strana 1 z 6  Další   >>  


© 2007 - 2018

Ideální bydlení

- internetový magazín o bydlení - všechna práva vyhrazena

Created by Leo Maxmedia