Čtvrtletník, který vás provede developerskými projekty a inspiruje při zařízování domova.

Úvod

Byt a dům

Stavba

Zahrady

Insiprace

Finance

Ke stažení


Byt a dùm
 

Byt a dům
 

Stavba 
 

Zahrady 
 

Inspirace
 

Kancelář 
 

Finance 
 

Ke stažení 
• Archiv
 

Kontakt 
• Kontakty
 

Doporučujeme 
www.novebydleni.cz
www.tide.cz
www.bestofrealty.cz
www.bydlenistavba.cz
www.bydleniaz.cz
www.dokonalydum.cz
www.siegl.cz
• Hledáte inspiraci pro obývací stěny? Navštivte Favi.cz.
• Srovnejte si nabídky cen plynu a elektřiny a vyberte si toho nejvýhodnějšího dodavatele
• Objednejte si stolní fotbálek na webu hawaj.cz už od 1 500 Kč
Tepelné čerpadlo do bytu Vám kompletně zajistí TramontaKlima.
 Plánujete nákup ohřívače vody? Pár dobrých rad se hodí

S jarem se budí nejen příroda, ale také naše chuť rekonstruovat a inovovat. Je čas na změnu - třeba na výměnu elektrického ohřívače vody. Jak vybrat ten správný a kam ho umístit?

Když je vaším snem koupelna, která má styl a osobité kouzlo

V dnešní době má pro nás koupelna mnohem větší význam, považujeme ji nejen za místo denní hygieny, ale především nám dává pocit soukromí a odpočinku. Relaxace je pro nás po náročném zápřahu v kolotoči všedních dní opravdu důležitá. Těžko se vám ale bude dobře odpočívat v koupelně, jež nevyhovuje vašim potřebám, jak po praktické, tak estetické stránce.


6 základních kritérií pro výběr vybavení koupelny

Cítíte se tak trochu ztraceni ve světě všech těch značek, designů a materiálů? Uznáváme, že zorientovat se v současné široké nabídce, může být paradoxně docela problém. Než začnete řešit konkrétní kroky v úpravě nebo vybavování vaší koupelny, měli byste se zamyslet nad následujícími body.

Toaletní papír zatím vyhrává boj o koupelny

Koupelny jsou vybaveny zařízeními, jako jsou vany rozmanitých tvarů a rozměrů, masážní sprchové kouty, dokonce i televizory. Přesto jeden tradiční prvek, bez kterého by se například v 18. století mnoho lidí těžko obešlo, často chybí - bidet.


Moderní trendy v koupelnách od specialisty Keramika Soukup

Úloha koupelen se změnila z místa pouhé očisty do místa, kde člověk nachází odpočinek, relaxaci a komfort. Důležitá je i snadnost údržby a bezpečnost pohybu. Tomu odpovídá i moderní vybavení koupelen. Koupelnám je čím dál více věnovaná pozornost jak samotných uživatelů, tak zároveň designérů. Trendy v koupelnách se mění.

Harko - koupelny a více

První koupelnové studio firmy Harko už brzo oslaví desetiletí. A protože stavby i rekonstrukce koupelen patří ke standardním službám společnosti, bylo jen otázku času, kdy otevře i druhé místo s velkým výběrem kompletního sortimentu keramiky, van, baterií, sprchových koutů, nábytku a obkladů.

Svěžest do každé koupelny

Mít voňavou koupelnu a nemuset pokaždé odmontovávat kryt WC nádržky, vkládat cokoli pod prkénko nebo lepit na stěnu klozetu. To je sen každé hospodyňky. Společnost Sanitec na svěžest vaší toalety myslí už od samého začátku, vlastně už od stavby.
<<   Předchozí  Strana 1 z 5  Další   >>  

časopis BYTY, DOMY, ZAHRADY KE STAŽENÍ© 2007 - 2016

Ideální bydlení

- internetový magazín o bydlení - všechna práva vyhrazena

Created by Nexus Group | Nové bydlení