Čtvrtletník, který vás provede developerskými projekty a inspiruje při zařízování domova.

Úvod

Byt a dům

Stavba

Zahrady

Insiprace

Finance

Ke stažení


Byt a dùm
 

Byt a dům
 

Stavba 
 

Zahrady 
 

Inspirace
 

Kancelář 
 

Finance 
 

Ke stažení 
• Archiv
 

Kontakt 
• Kontakty
 

Doporučujeme 
www.novebydleni.cz
www.tide.cz
www.bestofrealty.cz
www.bydlenistavba.cz
www.bydleniaz.cz
www.dokonalydum.cz
www.siegl.cz
• Hledáte inspiraci pro obývací stěny? Navštivte Favi.cz.
• Srovnejte si nabídky cen plynu a elektřiny a vyberte si toho nejvýhodnějšího dodavatele
• Objednejte si stolní fotbálek na webu hawaj.cz už od 1 500 Kč
Tepelné čerpadlo do bytu Vám kompletně zajistí TramontaKlima.
 Úspora pro starší bytové domy a paneláky

Využití tepelného čerpadla k vytápění a ohřevu vody snižuje energetickou náročnost nemovitosti, pomáhá k minimalizaci negativních dopadů na životní prostředí a domácnost díky němu výrazně ušetří na provozních nákladech.

Co ještě nevíte o podlahovém topení?

Neexistuje komfortnější způsob vytápění. Když jde teplo od země, potřebujete o pár stupínků nižší teplotu, než při vytápění klasickým radiátorem. Tento komfort si můžete dopřát třeba v celém domě a neprotopit přitom majlant.


Tipy, jak prodloužit životnost tepelného čerpadla vzduch-vzduch

Tepelné čerpadlo, bez ohledu na systém, rozhodně není bezúdržbový zdroj tepla s životností v řádech desítek let. Abyste maximalizovaly dobu, po kterou vám čerpadlo bude sloužit, musíte se o něj, stejně jako o jiné vybavení domácnosti, náležitě starat. Níže vám povíme, jak pomoci k dlouhověkosti tepelnému čerpadlu se systémem vzduch/vzduch.

Jak vybrat klimatizaci do bytu?

Klimatizace se pomalu, ale jistě stávají běžným vybavením českých domácností. Jedním z důvodů je stále více horkých dní během léta, které dokáží klimatizace zpříjemnit. Dalším důvodem, je také využívání druhé funkce klimatizací, a to přitápění na podzim a na jaře. Poradíme vám, jak si správně vybrat.


Už žádné nastydnutí z průvanu - představujeme systém iClima

Velmi často při řešení otázky vytápění naší domácnosti skloňujeme pojmy jako účinnost, návratnost, provozní náklady, ale už velmi málo uvažujeme o tepelném komfortu, který by byl nejen hospodárný, ale, co je možná důležitější, přispíval k naší zdravotní a i celkové pohodě.

Tepelná čerpadla do moderních domácností

Výdaje za teplo patří mezi největší měsíční položky v každé domácnosti, obzvláště v zimním období. Ale nemusí tomu být, pokud budete uvažovat chytře a zvolíte moderní systém vytápění spolu s tepelným čerpadlem. To totiž dokáže zařídit, aby až 4/5 veškerého tepla byly zadarmo. A co více, má i další funkce.

Teplo nejen od podlahy

Jsou lidé, kteří na teplo od nohou nedají dopustit. Pravda je, že systémy, které využívají k ohřevu obytného interiéru sálavý princip, jsou velmi oblíbené. Ať už jde o plochy podlahové, stěnové či stropní, vytvářejí v místnosti příjemné prostředí při nižší teplotě vzduchu, než to dovedou klasické typy vytápění.
<<   Předchozí  Strana 1 z 12  Další   >>  

časopis BYTY, DOMY, ZAHRADY KE STAŽENÍ© 2007 - 2016

Ideální bydlení

- internetový magazín o bydlení - všechna práva vyhrazena

Created by Nexus Group | Nové bydlení