Ideální bydlení - internetový server o bydlení

Ideální bydlení - internetový server o bydlení

Úvod

Byt a dům

Stavba

Zahrady

Insiprace

Finance

Ke stažení


Byt a dùm
 

Byt a dům
 

Stavba 
 

Zahrady 
 

Inspirace
 

Kancelář 
 

Finance 
 

Ke stažení 
• Archiv
 

Kontakt 
• Kontakty
 

Doporučujeme 
 Vybíráme vhodný izolační materiál

Nabídka izolačních materiálů je v současnosti opravdu široká a vybrat si ten nejvhodnější není vždy jednoduché. S použitím polystyrenu jsou spojeny ekologické problémy, týkající se jeho recyklace a očekávaných legislativních změn, trh s minerální pěnou se zase potýká s velkým nedostatkem tohoto materiálu. Podívejte se na naše srovnání výhod a nevýhod polystyrenu, minerální vaty a polyuretanové pěny.

Parametry šetrného bydlení

Kromě lokality a ceny nového bytu se jeho budoucí majitelé stále častěji zajímají také o kvalitu. Jde jim především o zdravé vnitřní prostředí a úsporu provozních nákladů. Chtějí mít jistotu, že se jim daná investice vyplatí.


Dotace na zateplení fasády

Velký dotační plán, který je dotován z prodeje emisních povolenek, je známý pod názvem Zelená úsporám. Ten aktuální program se jmenuje Nová zelená úsporám. Oproti svému předchůdci je zbaven velké administrativní zátěže a byl vybaven více odborníky, kteří žadatelům pomohou s přípravou a podáním žádost.

Energetický průkaz: Ano či ne?

Již více než rok panuje na tuzemském trhu s nemovitostmi zmatek kolem průkazů energetické náročnosti budov (PENB). Majitelé nemovitostí kvůli nepřehlednosti situace s pořízením PENB otálejí, případně je odmítají zcela. Jasněji by měla udělat novela zákona o hospodaření energií, která přinese několik zásadních změn. Současně se zpřísní sankce za nedodržení zákona a zvýší počet kontrol ze strany státní energetické inspekce.


Nekupujte zajíce v pytli. Poctivou kontrolou zjistíte skutečný stav nemovitosti

Koupit si dnes byt nebo dům je tak trošku sázkou do loterie. Na trhu se pohybuje spousta nesolidních prodejců a realitních makléřů, mnohé nemovitosti mají skryté vady a developeři při stavbě nových domů často tlačí na termíny a finance takovým způsobem, že se to na konečném výsledku negativně podepíše. Proto, chcete-li mít jistotu, že právě ten váš dům (nebo byt) žádné vady nemá, nezapomeňte před složením zálohy celou nemovitost pořádně zkontrolovat. Vyplatí se to.

Co je studená střecha společnosti Honter?

Program studená střecha společnosti Honter je zřejmě jedna z nejlepších ukázek všestranného využití stříkaných pěnových izolací. Pokud netušíte, o jakém produktu je řeč, rádi vám vše objasníme.

Kouzelné vločky, které hřejí!

Léto končí, je čas myslet na zimu. Chceme-li se opravdu zodpovědně připravit na příchod „paní Zimy“, tak přišla ta nejlepší chvíle.
<<   Předchozí  Strana 1 z 5  Další   >>  


© 2007 - 2018

Ideální bydlení

- internetový magazín o bydlení - všechna práva vyhrazena

Created by Leo Maxmedia