Ideální bydlení - internetový server o bydlení

Ideální bydlení - internetový server o bydlení

Úvod

Byt a dům

Stavba

Zahrady

Insiprace

Finance

Ke stažení


Byt a dùm
 

Byt a dům
 

Stavba 
 

Zahrady 
 

Inspirace
 

Kancelář 
 

Finance 
 

Ke stažení 
• Archiv
 

Kontakt 
• Kontakty
 

Doporučujeme 
 Jak snadno refinancovat hypotéku

Refinancování hypotéky je v posledních letech trendem, díky němuž lze na konci období fixace úrokové sazby nahradit starý úvěr novým, a pokud zvolíte chytře, získat zároveň mnohem výhodnější podmínky. Ve finále půjde nejen o nižší úrokovou sazbu a splátky, ale i kratší dobu splácení.

Apartmány Praha Albertov aneb Bydlení bez kompromisů

Snem dnešní současné generace nejsou velké domy na předměstí a hmotný majetek, ale zejména udržitelné pracovní tempo, které umožní trávit volný čas dle svého, mimo práci. Současně je s tím i spojena snaha o co nejvyšší komfort v době svého volna.


Jak pořídit ideální bydlení pro sebe i svou rodinu

V každé životní etapě má člověk jiné představy i jiné možnosti, hlavně ty finanční. Zatímco v mládí se rád uskromní, v období budování rodinného hnízda chceme víc prostoru a ve stáří opět hledáme menší bydlení, které zvládne fyzicky obstarat.

Mladí preferují pronájmy

Zlepšující se ekonomika a výhodné úroky hypoték jsou znovu vstřícné k pořizování nemovitostí jako investice do budoucna. Mnozí noví majitelé bytů je pak pronajímají, a tím zúročují své finance. Kdo má v současné době o pronájem největší zájem?


Pojištění majetku - chyby, které dělá skoro každý

Trvale nízké úrokové sazby hypoték víc než kdy jindy nahrávají všem, kteří si plánují pořídit vlastní bydlení. Ať už toužíte po vlastní garsonce, nebo velkém rodinném domu, neměli byste zapomenout i na pojištění, které ochrání nejen váš majetek, ale ideálně rovnou i vás!

Družstevní byt nebo byt v osobním vlastnictví? Co je výhodnější?

Chcete si koupit nový byt a nevíte, jestli investovat do vlastního, nebo se zabydlet v družstevním? Obojí má své pro i proti. Pojďme se na byty v osobním vlastnictví a byty družstevní podívat trochu blíže.

Hledáte byt na pronajmutí? Plzeň hlásí rekordní zájem

V Plzni se byty k pronájmu ani neohřejí v nabídce mezi ostatními inzeráty a už jsou pryč. Zájem o ně je enormní. V současnosti jsou plzeňské pronájmy dokonce na špičce v rychlosti prodejů. Může za to hned několik věcí.
<<   Předchozí  Strana 2 z 12  Další   >>  


© 2007 - 2018

Ideální bydlení

- internetový magazín o bydlení - všechna práva vyhrazena

Created by Leo Maxmedia