Ideální bydlení - internetový server o bydlení

Ideální bydlení - internetový server o bydlení

Úvod

Byt a dům

Stavba

Zahrady

Insiprace

Finance

Ke stažení


Byt a dùm
 

Byt a dům
 

Stavba 
 

Zahrady 
 

Inspirace
 

Kancelář 
 

Finance 
 

Ke stažení 
• Archiv
 

Kontakt 
• Kontakty
 

Doporučujeme 
 Při výběru dětských svítidel berte v potaz nejen jejich vzhled, ale také funkčnost a bezpečnost

Výběr svítidla do dětského pokoje se nevyplatí podceňovat. Ačkoli mají děti spoustu představ a fantazií, při výběru by měl mít poslední slovo vždy rodič. Nejen design, ale především funkčnost a bezpečnost dětských svítidel totiž stojí na prvním místě. Máme pro vás několik rad a tipů, jak takové dětské světlo vybrat a nešlápnout při tom vedle.

Seznamte se: znovuobjevené konzolové stolky

Stylová odkládací plocha, tak typická především pro historické prostory, teď znovu nachází cestu do našich domovů. Umí totiž sehrát několik rolí najednou.


Bezpečnostní dveře Sapeli na míru i CPL dekory za skvělé ceny

Česká kvalita dveří Sapeli má důvěru svých zákazníků už 100 let. Nabízí dveře na míru s výběrem z mnoha dekorů a kombinací motivů. Aktuálně lze využít speciální nabídku na bezpečnostní dveře nové generace i nové šedivé CPL dekory, které Sapeli nabízí s 12% slevou, včetně jejich prodloužené varianty (210 cm) bez příplatku.

Trendy ve vybavení kuchyně

Kromě svého ryze praktického využití se kuchyně stále více stávají centrálním společenským prostorem domácností, ve kterém se střetává design s technologiemi.


Chladíš, chladím, chladíme: Co používaly naše babičky a jak si pomáháme my?

Ať už vyrážíte na cesty anebo odmrazujete mrazák či čistíte ledničku, jistě jste se už několikrát dostali do situace, kdy jste potřebovali uchovat potraviny delší dobu chlazené anebo naopak teplé. Naše babičky zastlaly rýži do peřin a dědečkové chladili pivo v kbelíku se slanou vodou. Můžete to udělat stejně anebo využít praktických pomocníků v podobě chladicích boxů, tašek a termosek.

Na co pamatovat v dětském pokoji

Nejen interiéry pro dospělé, ale také dětské pokoje se vyvíjejí v souladu s tím, jak se mění životní styl ratolestí. Tříleté děti si sice umějí pustit na tabletu pohádku, ale nedokážou si zavázat boty, jejich starší sourozenci vyžadují postel šíře 140 cm, aby si v ní mohli hovět se svými iPady a mobily.

Dveře, které vás budou bavit: Skleněné s báječnou hrou světla i klasické bílé

Už vás nebaví doma vaše fádní dveře, které navíc dosluhují? Pak je nejspíš čas na jejich výměnu! Dopřejte si takovou, která váš domov prozáří a osvěží. Hra světla a stínů propůjčí vašemu domovu díky skleněným dveřím Sapglass od Sapeli nejen vzdušnost, ale také originalitu, se kterou se hned tak nebudete nudit. Nebo máte raději klasiku? Pak vsaďte na dveře v bílém provedení! V interiéru působí elegantně, zároveň ho prosvětlí a skvěle se sladí s ostatními doplňky. Se SkyGarden objevíte jedinečné inspirace interiérů.
<<   Předchozí  Strana 2 z 53  Další   >>  


© 2007 - 2018

Ideální bydlení

- internetový magazín o bydlení - všechna práva vyhrazena

Created by Leo Maxmedia