Americká hypotéka

nebankovní hypotéka

Hlídejte si rozdíly. V bankách Vám to předem neprozradí, ale často se místo nezávislého úvěru můžete dočkat účelového úvěru s vyšším procentem úroku.

Jedinou možností, jak nejednat s bankami, je vynechání úplně tohoto prvku z vašeho financování, a to i v případě, když si chcete půjčit peníze. Možná si teď říkáte, jak ale můžu vynechat banky z financování, když potřebuji peníze? Na řadě jsme my, nebankovní, soukromá, česká společnost, která vám poskytne stejně výhodné podmínky, jako mají běžné bankovní instituce.

Důkazem je například americká hypotéka.

Peníze z tohoto typu úvěru můžete použít jakýmkoliv způsobem čili s nimi můžete financovat veškeré potřeby.

V dnešní době poskytujeme tento typ úvěru jako podnikatelský. Čili se můžete v případě podnikatelského úvěru setkat s názvem americká hypotéka bez registru nebo americká hypotéka bez dokládání příjmů.

Zisky a ztráty

Mnoho podnikatelů se již v životě setkalo s neúspěchem. Pokud vaše první kroky vedly do banky, kde vás odmítli, nezoufejte. Máte i jiné možnosti, o kterých jste možná dopředu nevěděli. Důležité ale je, že jste je objevili nyní a že můžete zareagovat a získat stejně výhodné podmínky, jako by tomu bylo v běžné bance.

Garantujeme nízké splátky a nízkou úrokovou sazbu. Doba splatnosti může být nastavená až na 30 let. Financujeme veškeré nemovitosti. Jelikož se jedná o podnikatelský úvěr, pak finance musí být vloženy do pfirmy nebo vynaloženy do podnikání. Hrazení dluhů, sociálního a zdravotního, exekucí, běžných výloh, daní, to všechno je možné. K těmto účelům jsme Vám peníze poskytli.

V každé společnosti se může objevit horší období, kdy potřebujete sehnat peníze. Financování firemních potřeb je běžnou součástí podnikatelského života. Někdy jsme v zisku, jindy ve ztrátě. Zbytečně si s tím nedělejte starosti, veškeré důležité věci vyřídíme za vás. Nebudeme vás ani nijak zdržovat zbytečným papírováním nebo náročnými schůzkami. Časově to zvládnete během pár krátkých chvil a peníze ve finále můžete mít, po podpisu smlouvy, i do 24 hodin.

Napsat komentář